Допомога від Асоціації

Утилізація

Image

 

ГО «НАМ ТАТУ» домовилась о співпраці з компанією ТОВ НВК «УкрЕкоПром». Це компанія, яка надає широкий комплекс послуг у сфері поводження з відходами та екологічного обслуговування підприємств в Одесі та по всій території України.

Компанія володіє професійними знаннями, має практичний досвід роботи з великими та малими підприємствами, заводами й установами, з дотриманням всіх діючих екологічних і юридичних норм і правил. Ознайомитись із комплектом дозвільної документації, сертифікатів і ліцензій можливо за посиланням  -  "Ліцензії та сертифікати". Всі ліцензії на сайті міністерства екології.

Підприємство володіє власним інсінераторним комплексом (максимальна продуктивність в Україні, відповідає всім екологічним і санітарним нормам України, а також вимогам Директиви Європейського Союзу ЄС 76/2000), який дозволяє забезпечити безпечне знищення відходів, що не підлягають утилізації та захороненню на полігонах. 

ЯК ПРОХОДИТЬ УТИЛІЗАЦІЯ ВІДХОДІВ


 

Тату відходи відправляти в спеціальному пластиковому контейнері нам на склад. За адресою: м. Бердянськ, вул. Італійська 31, через Нову Пошту (від. №5) або будь-яким іншим перевізником, на ім'я - Рудікова Валерія Іванівна, номер телефону - 0633347348.

На складі вони будуть зберігатись поки вага всіх відходів не складе мінімум 80 кг. Після чого, компанія ТОВ НВК «УкрЕкоПром» трнаспортує всі відходи і утилізує.

Вартість за 1 кг тату відходів - 50 грн, приймаємо від 2 кг, сортувати не потрібно, спалюється з контейнером. Оплата при відправленні по вазі відходів, плюс оплата за доставку. Потрібно тільки ТТН і правильна упаковка вантажу (пластиковий контейнер).

Реквізити для оплати: 4441 1144 4245 1827 Єрмілов І.А.

За належну утилізацію тату відходів ви отримаєте Подяку від ГО «НАМ ТАТУ».

 

ЗРАЗОК АКТА НАДАННЯ ПОСЛУГ


 

Image

ЗРАЗОК АКТА ПРИЙМАННЯ-ПЕРЕДАЧІ


 

Image

ЛІЦЕНЗІЯ


 

Image