Дорогі наші прихильники! Ми разом з нашими партнерами Tattoo Academy запускаємо благодійну акцію, спрямовану на допомогу нашим меншим друзям - тваринкам! 🐶 Долучайтесь до цієї благородної справи, яка зігріє серця не лише наших пухнастих улюбленців, а й вас самих.
Як ви можете допомогти? Просто принесіть будь-який корм для тварин у Академію на за адресою: вул. Павлівська, 17, Київ, а ми подвоїмо кількість зібраної допомоги! 🤗
Як ви можете допомогти? Просто принесіть будь-який корм для тварин у Академію на за адресою: вул. Павлівська, 17, Київ, а ми подвоїмо кількість зібраної допомоги! 🤗
![](https://static.tildacdn.com/tild6265-6235-4435-b666-313363633237/d8bc01_b1e3026948c94.jpg)
![](https://static.tildacdn.com/tild6432-6563-4462-b930-643133376666/d8bc01_4e8d21238f514.jpg)
Приєднуйтеся до нашої благородної ініціативи та подаруйте тепло тим, хто цього найбільше потребує! 🐾❤️