ДОПОМОГА ВІД АСОЦІАЦІЇ

ДИПЛОМИ

ПЕРЕВІРКА (ЗАПИТ) ДИПЛОМА ДЛЯ МАЙСТРА

Національна Асоціація майстрів тату, татуажу та пірсингу пропонує послугу перевірки дипломів майстрів. Даний сервіс спрямований на:
  • ліквідацію обороту підроблених документів;
  • забезпечення роботодавців перевіреною інформацією про кваліфікацію пошукачів;
  • підвищення якості послуг, що надаються коштом популяризації фахівців, які пройшли перевірку диплома майстра.

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ДИПЛОМА МАЙСТРА?

Не зважаючи на те, що дипломи освітніх шкіл, які працюють в індустрії тату, татуажу та пірсингу, не реєструються в єдиному державному реєстрі, НАМ має можливість упевнитися в правдивості документа про отримання кваліфікації конкретного майстра.
Офіційний документ підтвердження перевірки диплома
По-перше, ми маємо власну базу, в якій реєструємо всі дипломи освітніх установ - партнерів НАМ.
По-друге, повноважень НАМ досить, щоб зробити запит про одержувача диплома до освітнього закладу, якщо оригінальність документа викликає сумнів.
По-третє, НАМ може запропонувати фахівцеві, чий диплом викликає питання, підтвердити свою кваліфікацію за допомогою іспиту.
В НАМ за перевіркою диплома майстра може звернутися будь-яка юридична або приватна особа. Досить залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з експертною радою Асоціації за контактним телефоном. Послуга безкоштовна. У деяких випадках, може бути запрошена Додаткова плата за пошук та надання більш розгорнутої інформації по майстру. Однак вартість незрівнянно мала з тими перевагами, які вона дає:
  • роботодавець отримує повну впевненість в заявленій кваліфікації свого фахівця;
  • салон або студія може бути впевнена в тому, що майстер володіє необхідними професійними вміннями та навичками, а також ознайомлений із санітарно-гігієнічними нормами, правилами професійної етики;
  • споживачі можуть бути впевнені у високій якості послуг ще на етапі вибору майстра тату, татуажу або пірсингу;
  • при перевірці діяльності закладу контролюючими органами не виникне питань про професійну підготовку персоналу;
  • знижується ризик порушень в роботі фахівців, які можуть причинити до небажаних наслідків, оскільки підготовлений майстер володіє професійними навичками та вміннями.
ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ
ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ