ГО "НАМ ТАТУ"
ІНФОРМАЦІЯ

ЯК ВІДКРИТИ ТАТУ САЛОН

Досить часто підприємці, які планують відкрити тату-салон, не знають з чого почати та яких правил їм необхідно дотримуватись.
Не зважаючи на те, що законодавчою базою не визначені чіткі вимоги до даного виду діяльності, важливо побудувати роботу кабінету або студії з урахуванням загальних норм ведення господарської діяльності Закону України «Про захист прав споживачів», Правил побутового обслуговування населення.
У ряді випадків до діяльності салону тату можуть бути застосовані ті ж нормативно-правові вимоги, що й до косметологічних або процедурних кабінетів.

З ЧОГО ПОЧАТИ?

З будь-яких питань, які можуть у Вас виникнути, якщо Ви вирішили відкрити салон тату, Ви можете звернутися в нашу Асоціацію. Ви отримаєте компетентну правову та професійну підтримку.
Перераховані норми та вимоги повинні дотримуватися в будь-якому салоні після його відкриття. Ну а з чого почати?
  • Приміщення, де Ви плануєте відкрити тату-салон, має бути підключене до водопровідних, ГВС, вентиляційних та опалювальних комунікацій.
  • Робоче місце кожного майстра має розташовуватися на площі в 5 та більше квадратних метрів.
  • Поверхні в приміщеннях (стіни, підлога, стеля) повинні бути оброблені матеріалами, які легко піддаються очищенню та дезінфекції.
  • Приміщення повинно бути обладнане канапками, стійками, столом, стільцями та інший медичними меблями, мати сертифікати якості.
  • Обов'язково повинен бути куточок стерилізації інструментів зі встановленим в ньому відповідним обладнанням.
  • У роботі повинні використовуватися тільки сертифіковані матеріали та обладнання.
2. Заздалегідь слід знайти та підготувати до роботи приміщення.
1. Необхідно підготувати пакет документів згідно з чинним законодавством України.
3. З особливою увагою слід поставитися до підбору персоналу.
  • Робота кожного майстра та всіх співробітників салону тату повинна бути спрямована на абсолютний захист здоров'я клієнтів.
  • У кожного співробітника студії повинна бути медична книжка.
  • Якщо Ви плануєте відкрити салон тату, складності можуть виникнути ще на етапі приймання персоналу та ведення службової звітності. Це пояснюється тим, що в реєстрі трудових професій відсутні такі спеціальності, як «татуювальник» або «майстер художнього татуювання». Якщо у Вас виникли труднощі, рекомендуємо Вам звернутися в НАМ тату та отримати правову консультацію.
  • Зосередьтеся на перевірці співробітників. На нашому сайті Ви знайдете Базу майстрів професії. Ви можете звернутися в НАМ тату із запитом про наявність або справжності наявного у фахівця Сертифікату про навчання. Скористайтеся формою зворотнього зв'язку, щоб отримати відповідь протягом 3 робочих днів.
ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ
ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ