ДОПОМОГА ВІД АСОЦІАЦІЇ

ДИПЛОМИ

РЕЄСТРАЦІЯ ДИПЛОМІВ МАЙСТРІВ

Якщо ви вже є володарем диплома, досить подати заявку в "НАМ" на його реєстрацію. Майстру необхідно буде підтвердити кваліфікацію, після чого документ фахівця буде зареєстрований в єдиній базі.
Сьогодні ті, хто бажає освоїти одну з професій індустрії тату, татуажу та пірсингу, натрапляють на певні труднощі.
Здавалося б, аби отримати спеціальність майстра тату, татуажу або пірсингу, досить пройти навчання в спеціалізованій студії або освітньому центрі. Однак, такі компанії не видають дипломів державного зразка. Тому, їх рівень підготовки до освітньої діяльності не підтверджений та дуже часто викликає сумніви.
Атестовані державні учбові заклади не навчають зазначеним професіям.
Навіть при наявності навичок та умінь у претендента багато салонів не приймають на роботу фахівців без диплома.
Виходить замкнуте коло, вихід з якого пропонує Національна Асоціація. Професійне об'єднання здійснює реєстрацію дипломів тату майстрів.

ЩО ТАКЕ РЕЄСТРАЦІЯ ДИПЛОМІВ МАЙСТРІВ ТАТУ, ТАТУАЖУ ТА ПІРСИНГУ?

Реєстрація дипломів тату майстрів в єдиній базі одночасно переслідує відразу кілька цілей:
Зменшується число підроблених документів, які продаються на чорному ринку всім охочим. Будь-який салон, майстерня або студія при прийнятті кандидата на роботу може перевірити наявність його документа в єдиній базі Асоціації;
1
Вагомість курсів або освітньої програми навчального закладу значно зростає, якщо студія або школа гарантує реєстрацію дипломів майстрів тату в НАМ.
2

ЯК ПРОЙТИ РЕЄСТРАЦІЮ ДИПЛОМІВ МАЙСТРІВ ТАТУ, ТАТУАЖУ ТА ПІРСИНГУ?

Майстру: якщо ви вже є володарем диплома, досить подати заявку в НАМ на його реєстрацію. Майстру необхідно буде підтвердити кваліфікацію, після чого документ фахівця буде зареєстрований в єдиній базі.
Школі або студії: для тих організацій, які надають освітні послуги, ми пропонуємо реєстрацію дипломів на наступних умовах:
  • необхідно підтвердити кваліфікацію викладачів центру;
  • школа проходить узгодження програми навчання;
  • після атестації школа отримує сертифікат, а її випускники - зареєстровані дипломи про отримання спеціальності.

ЩО ДАЄ РЕЄСТРАЦІЯ ДИПЛОМІВ ТАТУ МАЙСТРІВ?

Дипломований фахівець цінується набагато вище на ринку праці, ніж майстер, який не може підтвердити рівень підготовки. А освітній центр, який гарантує слухачам реєстрацію дипломів тату майстрів, викликає в абітурієнтів набагато більшу довіру, ніж курси, після закінчення яких видаються сертифікати, розтиражовані на звичайному кольоровому принтері.
ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ
ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ