ГО "НАМ ТАТУ"
ІНФОРМАЦІЯ

ТАТУ ПЕРЕВІРКИ

Контрольні та наглядові державні органи можуть здійснювати перевірку роботи тату салону або кабінету відповідно до чинного законодавства.
В ході планової перевірки з'ясовується чи дотримується салон:
  • нормативних актів санітарно-епідеміологічної сфери;
  • Закону України «Про захист прав споживачів»;
  • законодавчих норм ведення підприємницької діяльності;
  • податкових та трудових законодавств, норми пожежної безпеки.
Позапланова для салону тату перевірка можлива за фактом реєстрації заяви громадян з приводу недотримання юридичною особою санепіднорм, прав споживачів. Коли звернення заявника містить факти про заходи, пов'язані з ризиком для життя, здоров'я людей, шкодою для навколишнього середовища, може бути призначена позапланова перевірка.

ЯК І ЩО ПЕРЕВІРЯЮТЬ?

Будь-якій перевірці передує припис, що містить інформацію про тип перевірки, терміни її проведення. Як і для будь-якого комерційного підприємства, для салону або кабінету тату перевірка може бути документарною або виїзною.
При документарній перевірці законність діяльності перевіряється шляхом вивчення документів підприємства. Перевірка проходить за місцем розташування наглядового органу. А компанія повинна за актом передати необхідну документацію в обумовлені законом терміни.
В ході виїзної перевірки вивчається не тільки документація підприємства, а й відповідність вимогам персоналу, територій та будівель, де ведеться діяльність, дотримання норм санітарно-епідеміологічного характеру, протипожежної безпеки. Виїзна перевірка проходить за місцем фактичного провадження діяльності салоном.
За результатами документарної або виїзної перевірки складається акт, який підписується представниками наглядового органу, що здійснює перевірку, а також юридичною особою.
При незгоді з актом або приписами власник салону може оскаржити тату перевірку, а точніше її результати, в порядку, встановленому законодавством.
Навіть якщо Ваш заклад працює з дотриманням всіх норм та вимог, досить непросто пройти перевірку наглядового органу в поодинці.
Національна асоціація майстрів тату, татуажу та пірсингу пропонує Вам компетентну правову допомогу. Ми готові надати юридичні та консультативні послуги до, під час і після проведення перевірки.
Дізнатися подробиці можна за контактним телефоном. Для наших партнерів - салонів тату перевірка не страшна!
ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ
ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ