ГО "НАМ ТАТУ"
ІНФОРМАЦІЯ
Cтворена 28 липня 2017 року, об’єднує громадян на основі спільності інтересів своїх членів для реалізації мети та завдань, передбачених Статутом. Організація діє на засадах добровільності, самоврядності, вільного вибору території діяльності, рівності перед законом, відсутності майнового інтересу членів, прозорості, відкритості та публічності.
Здійснення та захист прав і свобод, задоволення суспільних інтересів, зокрема започаткування професій – тату майстер, майстер татуажу та майстер пірсингу для узаконення; введення єдиних нормативів праці та процедури надання послуг, стандартів навчання та підвищення кваліфікації, сертифікації якості надання послуг та витратних матеріалів; соціальний захист майстрів.

ПРО АСОЦІАЦІЮ

ГО НАМ Тату - всеукраїнська громадська організація, заснована в 2017 році, яка об'єднує фахівців для створення професійної спільноти для обміну досвідом між її членами.
Асоціація має індивідуальне, колективне і почесне членство. Індивідуальними членами Асоціації можуть бути всі майстри татуювання, пірсингу або татуажу України, а також фахівці, які мають пряме або непряме відношення до тату-індустрії.
Колективними членами Асоціації можуть бути колективи підприємств, установ, організацій, тату салонів які розподіляють цілі і завдання Асоціації і беруть участь в діяльності Асоціації. Колективні члени реалізують свої права через представників.
Ухвалення членів Асоціації здійснюється за рішенням Асоціації або керівними органами Асоціації на підставі електронної заяви (анкети) до вступу на сайті організації (індивідуальний член) або рішенням трудового колективу (колективний член) і після модерації вступної анкети.
Подати заяву (анкету) до членства Асоціаціїї майстрів України може кожен.

ЧЛЕНСТВО В АСОЦІАЦІЇ

  • бути обраними до Ради НАМ тату;
  • активно брати участь у формуванні політики Організації;
  • брати участь у заходах, що проводяться НАМ на пільгових умовах;
  • купувати продукцію, рекомендовану асоціацією, за спеціальною ціною;
  • отримати професійну підтримку у веденні діяльності, в тому числі у вигляді рекомендацій при працевлаштуванні, участі в професійних конкурсах та відборах;
  • отримувати бонуси за активну участь в діяльності Асоціації;

ПРИВІЛЕЇ ЧЛЕНСТВА

Вихід із Асоціації може бути здійснений за власним бажанням члена Асоціації, або за рішенням групи членів Асоціації.

ВИХІД ІЗ ЧЛЕНСТВА АСОЦІАЦІЇ

Група членів Асоціації може прийняти рішення про виключення із Асоціації:
Якщо член Асоціації дозволяє собі некоректну поведінку по відношенню до Асоціації та її членів.
Якщо член Асоціації поширює неправдиві відомості про Асоціацію та її членів.
Якщо член Асоціації без відома виступає від імені Асоціації.
Якщо член Асоціації неодноразово або грубо порушує Статут.
ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ
ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ