Допомога від Асоціації

Дипломи

ПЕРЕВІРКА (ЗАПИТ) ДИПЛОМА ДЛЯ МАЙСТРА


 

Національна Асоціація майстрів тату, татуажу та пірсингу пропонує послугу перевірки дипломів майстрів. Даний сервіс спрямований на:

  • ліквідацію обороту підроблених документів;
  • забезпечення роботодавців перевіреною інформацією про кваліфікацію пошукачів;
  • підвищення якості послуг, що надаються коштом популяризації фахівців, які пройшли перевірку диплома майстра.

ОФІЦІЙНИЙ ДОКУМЕНТ ПІДТВЕРДЖЕННЯ ПЕРЕВІРКИ ДИПЛОМА


 

Image

ЯК ПРОВОДИТЬСЯ ПЕРЕВІРКА ДИПЛОМА МАЙСТРА?Не зважаючи на те, що дипломи освітніх шкіл, які працюють в індустрії тату, татуажу та пірсингу, не реєструються в єдиному державному реєстрі, НАМ має можливість упевнитися в правдивості документа про отримання кваліфікації конкретного майстра.

По-перше, ми маємо власну базу, в якій реєструємо всі дипломи освітніх установ - партнерів НАМ.

По-друге, повноважень НАМ досить, щоб зробити запит про одержувача диплома до освітнього закладу, якщо оригінальність документа викликає сумнів.

По-третє, НАМ може запропонувати фахівцеві, чий диплом викликає питання, підтвердити свою кваліфікацію за допомогою іспиту.

В НАМ за перевіркою диплома майстра може звернутися будь-яка юридична або приватна особа. Досить залишити заявку на нашому сайті або зв'язатися з експертною радою Асоціації за контактним телефоном. Послуга безкоштовна. У деяких випадках, може бути запрошена Додаткова плата за пошук та надання більш розгорнутої інформації по майстру. Однак вартість незрівнянно мала з тими перевагами, які вона дає:

  • роботодавець отримує повну впевненість в заявленій кваліфікації свого фахівця;
  • салон або студія може бути впевнена в тому, що майстер володіє необхідними професійними вміннями та навичками, а також ознайомлений із санітарно-гігієнічними нормами, правилами професійної етики;
  • споживачі можуть бути впевнені у високій якості послуг ще на етапі вибору майстра тату, татуажу або пірсингу;
  • при перевірці діяльності закладу контролюючими органами не виникне питань про професійну підготовку персоналу;
  • знижується ризик порушень в роботі фахівців, які можуть причинити до небажаних наслідків, оскільки підготовлений майстер володіє професійними навичками та вміннями.

Представники НАМ тату, татуажу та пірсингу готові відповісти на будь-які питання, пов'язані з перевіркою диплома майстра.


ДОЛУЧАЙСЯ ДО КОМАНДИ МАЙСТРІВ УКРАЇНИ

ПРЯМО ЗАРАЗ ТА ОТРИМАЙ ЧЛЕНСЬКІ ПЕРЕВАГИ

Copyright © 2023 ГО "НАМ ТАТУ".

КОПІЮВАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ ДОЗВОЛЯЄТЬСЯ ЛИШЕ З АКТИВНИМ ПОСИЛАННЯМ НА ДЖЕРЕЛО TATTOO-ASSOCIATION.COM